Začínáme

Léto se nám nachýlilo ke konci a 1.září nám začne nový školní rok 2023/2024. Během léta jsme nezaháleli a opět si pro vás připravili nějaké novinky. Nejvýznamnější čeká na děti, které budou navštěvovat třídu „Tvořilek“. Nejen, že přijdou do úplně nově opravené a vybavené třídy, ale bude na ně čekat i nová paní učitelka. Ostatní děti se budou moci těšit na nové herní prvky, které na ně čekají na naší zahradě. Některé děti naši školu již znají, pro jiné bude prostředí zcela neznámé. Doufáme, že spolu prožijeme rok, který bude plný her, nových zážitků, kamarádů a užijeme si spolu spoustu zábavy. Těšíme se i na rodiče, se kterými se budeme setkávat při společných akcích – tradičních i netradičních.

Vaše školka